EET-UQ2S391LA
MFR.Part #
EET-UQ2S391LA
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 3.178A@10kHz 30mm 35mm 390uF 420V 510mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS