EEH-AZA1E331B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEH-AZA1E331B
JLCPCB Part #
C6942357
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 20mΩ 25V 330uF 375mA@100Hz 5mm ±20% 插件,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS