EEH-AZC1K330B
MFR.Part #
EEH-AZC1K330B
JLCPCB Part #
C6547394
Package
Plugin,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 136mA@100Hz 33uF 36mΩ 4000hrs@125℃ 5mm 80V ±20% 插件,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS