EEH-AZT1J820B
MFR.Part #
EEH-AZT1J820B
JLCPCB Part #
C5686963
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 25mΩ 4000hrs@125℃ 420mA@100Hz 5mm 63V 82uF ±20% Plugin,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS