EEG-A1H203FKE
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEG-A1H203FKE
Description
-40℃~+85℃ 20000uF 22.2mm 22mΩ@120Hz 50.8mm 50V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals)