ERJ-6BWFR062V
MFR.Part #
ERJ-6BWFR062V
JLCPCB Part #
C3920015
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 500mW 62mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS