ERJ2RKF5361X
MFR.Part #
ERJ2RKF5361X
JLCPCB Part #
C3025674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS