ERA-1AEB2150C
MFR.Part #
ERA-1AEB2150C
JLCPCB Part #
C4080780
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS