EEF-UD0E181XE
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEF-UD0E181XE
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mΩ 180uF 2.5V 3mm Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS