ERJ-14NF1202U
MFR.Part #
ERJ-14NF1202U
JLCPCB Part #
C4093861
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS