ERJ-U1DJ365U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ365U
JLCPCB Part #
C1014371
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.6MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS