EEFSX0E471XE
MFR.Part #
EEFSX0E471XE
JLCPCB Part #
C427174
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 4.3mm 470uF 7.3mm Polymer ±20% SMD,7.3x4.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS