ERA6AEB682V
MFR.Part #
ERA6AEB682V
JLCPCB Part #
C445656
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS