EXB-U2H105JV
MFR.Part #
EXB-U2H105JV
JLCPCB Part #
C5639670
Package
1506
Description
16 1MΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 1506 Resistor Networks, Arrays ROHS