EEF-SX0E391R
MFR.Part #
EEF-SX0E391R
JLCPCB Part #
C3275501
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 2mm 390uF 9mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS