EEF-LR0J680R
MFR.Part #
EEF-LR0J680R
JLCPCB Part #
C3275480
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1mm 2000hrs@105℃ 6.3A@100kHz 6.3V 68uF 9mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS