ERJ-1GJF8252C
MFR.Part #
ERJ-1GJF8252C
JLCPCB Part #
C20022336
Description
-55℃~+125℃ 50mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS