EEF-SL0G820R
MFR.Part #
EEF-SL0G820R
JLCPCB Part #
C3274760
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 4V 82uF 9mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS