EEF-SE0D391ER
MFR.Part #
EEF-SE0D391ER
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2V 390uF 4.2mm 5mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS