EEF-SE0E391ER
MFR.Part #
EEF-SE0E391ER
JLCPCB Part #
C3274533
Package
SMD,4.3x7.3mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5V 390uF 4.2mm 5mΩ Polymer ±20% SMD,4.3x7.3mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS