ERJ-1GJF3002C
MFR.Part #
ERJ-1GJF3002C
JLCPCB Part #
C20021560
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS