EEE-TP1E182M
MFR.Part #
EEE-TP1E182M
JLCPCB Part #
C2164130
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+125℃ 16mm 17mm 1800uF 2.4A@100kHz 25V 3000hrs@125℃ 47mΩ@100kHz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS