EEE-TG1J221Q
MFR.Part #
EEE-TG1J221Q
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 12.5mm 13.5mm 220uF 260mΩ@100kHz 63V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS