EEU-FR1E471LB
MFR.Part #
EEU-FR1E471LB
JLCPCB Part #
C1588670
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 20mm 25V 30mΩ 470uF 5mm 8mm 9000hrs@105℃ ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS