ERJ-H3EF36R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF36R0V
JLCPCB Part #
C4225448
Description
-55℃~+175℃ 125mW 36Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS