ERA-3AED473V
MFR.Part #
ERA-3AED473V
JLCPCB Part #
C4037684
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS