ERJ-PB6B2153V
MFR.Part #
ERJ-PB6B2153V
JLCPCB Part #
C4182499
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS