ECQ-UBAF473VG
MFR.Part #
ECQ-UBAF473VG
JLCPCB Part #
C3298731
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 47nF X1、Y2 ±20% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS