EEEHA1E330P
MFR.Part #
EEEHA1E330P
JLCPCB Part #
C278509
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 33uF 5.4mm 6.3mm 65mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS