DE1A-L-12V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
DE1A-L-12V
JLCPCB Part #
C6932170
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 12V 30V@DC、250V@AC 5ms AgSnO2 Single Coil 插件 Magnetic Latching Relays ROHS