EEE0JA331XP
MFR.Part #
EEE0JA331XP
JLCPCB Part #
C128452
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 188mA@120Hz 2000hrs@85℃ 330uF 6.3V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS