EEE-FT1V681UV
MFR.Part #
EEE-FT1V681UV
JLCPCB Part #
C2164597
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10.8mm 10mm 2000hrs@105℃ 35V 60mΩ@100kHz 680uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS