JVN1A-100V-F
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JVN1A-100V-F
JLCPCB Part #
C1565378
Package
Plugin,16x22mm
Description
-40℃~+60℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100V 16A 30V@DC、277V@AC 5ms 8ms AgSnO2 插件,16x22mm Power Relays ROHS