ERJ-S08D8660V
MFR.Part #
ERJ-S08D8660V
JLCPCB Part #
C2128774
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 866Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS