EEEFT1E471GP
MFR.Part #
EEEFT1E471GP
JLCPCB Part #
C193277
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 25V 470uF 5000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS