ERJ-12NF30R1U
MFR.Part #
ERJ-12NF30R1U
JLCPCB Part #
C20018623
Description
-55℃~+155℃ 30.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS