EEEFNE181XUP
MFR.Part #
EEEFNE181XUP
JLCPCB Part #
C494826
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 180uF 2000hrs@105℃ 25V 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS