ECA1HHG220
MFR.Part #
ECA1HHG220
JLCPCB Part #
C713162
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 22uF 2mm 50V 5mm 65mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS