EEEFN0J681P
MFR.Part #
EEEFN0J681P
JLCPCB Part #
C494782
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 6.3V 600mA@100kHz 680uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS