ERJ-B2AJ303V
MFR.Part #
ERJ-B2AJ303V
JLCPCB Part #
C3916415
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS