EEE-FKA221XAL
MFR.Part #
EEE-FKA221XAL
JLCPCB Part #
C3829640
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 182mA@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 6.3mm 8mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS