ERA-6KEB3573V
MFR.Part #
ERA-6KEB3573V
JLCPCB Part #
C3936038
Description
-55℃~+155℃ 250mW 357kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS