ERA-2AED86R6X
MFR.Part #
ERA-2AED86R6X
JLCPCB Part #
C20014136
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS