EEEFK1J681AM
MFR.Part #
EEEFK1J681AM
JLCPCB Part #
C178552
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.268A@120Hz 17mm 18mm 5000hrs@105℃ 63V 680uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS