EEE-FK1E330AL
MFR.Part #
EEE-FK1E330AL
JLCPCB Part #
C3829464
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 156mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 33uF 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS