EEEFK1A331P
MFR.Part #
EEEFK1A331P
JLCPCB Part #
C336706
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 2000hrs@105℃ 330uF 450mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS