ERJ-A1BF1R8U
MFR.Part #
ERJ-A1BF1R8U
JLCPCB Part #
C3937447
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 1.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS