ECW-HC3F392J
MFR.Part #
ECW-HC3F392J
JLCPCB Part #
C3809619
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.9nF 3kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS