ERJ-S1DJ685U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ685U
JLCPCB Part #
C1860862
Package
2010
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS