ERJ-H3EF2491V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2491V
JLCPCB Part #
C3981215
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS